Obecné informace a popis bytů

BYDLETE CHYTŘE

v bytech, které můžete mít v osobním nebo družstevním vlastnictví

dle Vašeho výběru

Historický dům postavený na počátku minulého století pro management textilního průmyslu je kvalitní tradiční základnou pro doplnění nejnovějšími technologiemi a vytvoření bydlení nejvyšší úrovně, ale přesto za velmi dostupné ceny.

Některé z bytů mají exkluzivní nadhodnotu tvořenou dalším vestavěným podlažím ve věži, odkud můžete pozorovat hvězdy…

Masivní cihlové zdi a silné stropní konstrukce zajistí každému bytu tolik vyhledávaný komfort původní cihlové zástavby, jakou je především tiché a klidné prostředí v jednotlivých bytech. Vysoká okna jsou nejen estetickou nadhodnotou, ale i zajistí větší množství světla a slunečního svitu bez ztráty plochy stěn pro Vaše vybavení. Další neocenitelnou výhodou jsou vyšší stropy, které nám umožní komfortní vestavbu nábytkových pater pro spaní či úložné prostory - skvělá nadhodnota především u menších bytů.

Moderní technologie umožnily využití nejnovějších trendů a to především v oblasti úspory energií. Námi zvolená kombinace vytápění a ohřevu teplé vody tepelnými čerpadly s nadstandartním zateplením obálky domu, podlahovým vytápěním a akumulací v masivních stávajících konstrukcích, posunulo Vaše bydlení do nízkoenergetického standardu na rozhraní A/B.  PENB: B

Pečlivá práce celého týmu na volbě jednotlivých materiálů a technologií ve smyslu posuzování cena/výkon umožnila snížit ceny bytů na minimum a to při zachování nekompromisně vysokého standardu celého domu i vybavení jednotlivých bytů.

Malometrážní byty 1+kk, 2+kk

Startovací bydlení pro mladé, nízkonákladové bydlení pro seniory, byty pro Vaši investici. Promyšlené dispoziční řešení umožní funkční a ekonomické bydlení. Přidanou hodnotou jsou především vyšší stropy, které si samy říkají o vložení spacích či úložných vestavěných pater.

Střední byty 3+kk

Kvalitní rodinné bydlení pro 3-4členné domácnosti. Většina bytů je vybavena dvěma koupelnami, šatnami a komorami, které povyšují Váš standard bydlení do vyšší třídy. Vyšší stropy v obytných místnostech umožní i na menších výměrách např. dětských pokojů vytvořit funkční, tvůrčí a estetické prostředí.

Velké byty 4+kk, 5+kk

Luxusní bydlení na sto a více metrech čtverečních pro rodiny upřednostňující aktivní životní styl (kariéra, sport, kultura, společenský život), kterému vyhovuje bydlení bez starostí o údržbu domu a současně za nesrovnatelně nižší provozní náklady. Všechny tyto byty mají bohaté vybavení, většina i doplněné o nadstandardní zimní zahrady, střešní terasy, popř. mezonetové bydlení s věží.

Mezonetové byty 3+kk, 5+kk

Skvělé a neotřelé bydlení v mezonetových bytech s krásnými výhledy, kde jsou jednotlivá podlaží propojena luxusním vřetenovitým schodištěm, v některých ohledech předčí bydlení ve vlastním rodinném domě. V přízemí jednotlivých bytů se nachází společenská zóna a klidové zóny jsou ve vyšším patře. Exkluzivní odrazivé tepelné izolace zajistí nejen minimální tepelné úniky do okolního prostředí, ale zároveň - a to v kombinaci s bezúdržbovými střešními okny se zasklením trojskly - také nepřehřívání mezonetových bytů v letním období.